Úvod   Aktuality   Rozvoj GIST Controllingu ve společnosti MEGA

Rozvoj GIST Controllingu ve společnosti MEGA

17. 8. 2009

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Dochází tak k dalšímu rozvoji úspěšného projektu, který managementu společnosti přináší:

Vlastní implementace GIST Controllingu navazuje na předchozí spolupráci se společností GIST při metodické změně systému řízení. Jako poskytovatel zdrojových dat slouží ESO9.

 

O společnosti MEGA

MEGA je společnost orientovaná na výzkumnou a vývojovou činnost, na jejímž základě MEGA poskytuje kvalitní technologie a komplexní služby v oblastech čištění a úpravy vod a průmyslových roztoků, výroby iontovýměnných membrán, povrchových úprav materiálů a ekologie. Veškerá činnost je směrována k uspokojení přání zákazníků a je realizována s maximálním ohledem na životní prostředí.

Vlastní řešení je zajišťováno komplexní formou, tj. od počátečních vstupních analýz, jejich vyhodnocení a variantního řešení, přes projekční zpracování až po finální dodávky technologií či ostatních produktů.

Více o společnosti MEGA získáte na www.mega.cz

Akciová společnost MEGA Stráž pod Ralskem zahájila druhou etapu implementace manažerského informačního systému GIST Controlling.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK