Úvod   Aktuality   Upevňujeme pozici v automotive průmyslu

Upevňujeme pozici v automotive průmyslu

22. 3. 2006

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Celý projekt vychází z úspěšně ukončené první etapy spolupráce zaměřené na definici metodiky controllingového systému řízení.

O společnosti Chabařovické strojírny

Společnost Chabařovické strojírny je většinově vlastněna firmou INTIER, která byla zformována v rámci koncernu MAGNA. Hlavní výrobní program představuje produkce sedaček do užitkových vozů a to pro zákazníky světového významu, jako jsou společnosti Mercedes, Ford, Renault, VW, Nisan a další.

Dále společnost vyrábí drátěné rámy pro automobilový průmysl, sloužící jako výztuž sedadel, a dětské integrované sedačky montované jako součást komfortního vybavení zejména vozů Mercedes.]

Více o společnosti Chabařovické strojírny získáte na www.intier.com.

Společnost Chabařovické strojírny, a.s. si vybrala firmu GIST jako dodavatele řešení Business Intelligence. Realizované řešení GIST Controlling zahrnuje zejména návrh a implementaci pokročilých plánovacích nástrojů a nasazení nástrojů pro reporting a forecasting.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK