Úvod   Aktuality   Vývoj aplikace ADIS – moduly Datové schránky a EPO2

Vývoj aplikace ADIS – moduly Datové schránky a EPO2

15. 9. 2009

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Dochází tak k dalšímu rozvoji úspěšného projektu ADIS. Smlouva zahrnuje analýzu, programování, testování a další kroky dle vývojového cyklu aplikace ADIS pro specifikované úlohy aplikace ADIS předávané v dohodnutém počtu distribucí.

V rámci této smlouvy budeme řešit úlohy vztahující se k modulům:

Datové schránky

Dojde k rozšíření aplikační oblasti Evidence písemností FÚ o umožnění odesílání písemností vytvořených finančními úřady do datové schránky a příjem písemností došlých na finanční úřady přes datovou schránku. Zahájení provozu datových schránek v rámci české daňové správy začne od 1.11.2009.

EPO2

EPO2 je serverové provedení (veškerá aplikační logika je prováděna na serverech české daňové správy) Elektronických podání pro daňovou správu, které snižuje nároky na konfiguraci PC uživatele a umožňuje vyplnění formuláře v alternativních prohlížečích. V rámci této smlouvy budeme realizovat přepracování do EPO2 z technologicky starší verze aplikace EPO1 pro podání za zdaňovací období započatá v roce 2009:

- Daň z příjmů fyzických osob
- Daň z příjmů právnických osob
- Vyúčtování daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti a z funkčních požitků
O IBM

Odborné služby, které realizujeme v rámci projektu ADIS, dodáváme firmě IBM Česká republika, spol. s r.o., která je systémovým integrátorem projektu ADIS. Projekt ADIS je realizován v rámci její konzultační divize - IBM Global Business Services.


O Ministerstvu financí ČR

Ministerstvo financí ČR je koncovým zákazníkem ADIS.

S firmou IBM jsme podepsali další smlouvu na vývoj aplikace ADIS pro Ministerstvo financí ČR. Tentokrát se jedná o aplikační moduly Datové schránky a EPO2.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK