Úvod   Aktuality   Business Intelligence pro společnost KORADO

Business Intelligence pro společnost KORADO

1. 9. 2010

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Celé řešení je postaveno na nejmodernějších trendech a managementu společnosti přináší komplexní řešení pro podporu rozhodování od datového skladu, přes transformaci dat, detailní adhoc analýzy, celopodnikový reporting, až po pokročilá řešení scorecardingu, vytváření manažerských dashboardů či profesionální plánování a modelování.

A to vše ve známém prostředí internetového prohlížeče či aplikace Excel, přitom při dodržení požadavku na centrální správu dat v rámci SQL Serveru. Na celém projektu se jako partner GISTu podílí společnost Clever Decision.

Implementace je zaměřena na oblast Prodeje. Hlavní přínosy projektu jsou:

O společnosti KORADO

Společnost KORADO vznikla v roce 1990 jako malá česká firma, která se téměř z nuly stala v průběhu 10 let jedním z největších evropských producentů otopných těles. V samotném počátku navázalo KORADO na tradici výroby ocelových otopných těles v závodě firmy Koventa, kterou získalo v malé privatizaci. V následujících letech KORADO svou výrobu razantně rozšířilo a zmodernizovalo, což vyvrcholilo výstavbou nového výrobního závodu v České Třebové.

Bez spojení se strategickým zahraničním výrobcem, pouze pomocí vlastního know - how, se společnost KORADO stala jedním z hlavních evropských lídrů v oboru a v současné době spoluudává nové trendy v celém topenářství. V současnosti KORADO dominuje na českém trhu a velmi úspěšně soupeří s konkurencí na zahraničních trzích a to nejen na našem kontinentu, ale i v tak exotických zemích, jako je Japonsko a Čína. Když se k tomu připočte jeden z nejmodernějších produkčních závodů v Evropě, šikovnost českých zaměstnanců a schopnost jít svou vlastní cestou, lze říci, že KORADO je dobrým příkladem úspěšné české firmy.

Více o společnosti KORADO získáte na www.korado.cz

Společnost KORADO, a.s. Česká Třebová zahájila implementaci nástrojů GIST Business Intelligence.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK