Úvod   Aktuality   GIST Intelligence v obalovém průmyslu

GIST Intelligence v obalovém průmyslu

10. 9. 2013

Jan Sladek
Jan Sladek Admin
Servisbal Obaly tak získá ověřený a úspěšný manažerský nástroj, který dále zhodnotí data z provozního systému pro potřeby řízení společnosti.
Řešení je zaměřené na oblasti Ekonomika, Prodej a Kalkulace, s cílem podpořit procesy plánování a hodnocení pro zvýšení efektivity celé společnosti.
Hlavní důvody výběru nástroje GIST Intelligence jsou:
 
O společnosti Servisbal Obaly
Servisbal Obaly je moderní společnost zabývající se návrhy, výrobou a prodejem obalů. Věnuje se jak obchodu se standardní řadou obalů, tak zpracování kompletních obalových řešení dle specifických požadavků zákazníků.
Firma vznikla v roce 1993. Název Servisbal vyjadřuje základní filozofii firmy: „Servis pro balení".
Společnost Servisbal Obaly se v roce 2006 stala aktivním členem mezinárodní obalové a logistické asociace PackSynergy a je držitelem celé řady ocenění z mnoha profesních soutěží. Mezi nejprestižnější patří ocenění Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2008.
Více o společnosti Servisbal Obaly získáte na www.servisbal.cz
Společnost Servisbal Obaly, s.r.o Dobruška, patřící mezí významné české výrobce obalů podepsala smlouvu na implementaci systému GIST Intelligence v přednastavené podobě pro systém Helios Orange.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK